Kezdőlap > Hirdetmények > Álláspályázat – Óvodai dajka

Álláspályázat – Óvodai dajka

A Becsehelyi Harmatcsepp óvoda pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
óvodai dajka munkakör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
A csoportvezető óvodapedagógus általmeghatározott napirend szerint segít a gyermekek gondozásában, öltöztetésében, a tisztálkodási teendők ellátásában.
-Az étkezések kulturált lebonyolításában aktívan közreműködik, az ételeket az óvodapedagógusokkal együtt kiosztja, az edényeket étkezések után leszedi és a mosogatóba viszi.
– A nyugodt pihenés feltételeinek megteremtéséhez lerakja az ágyakat, ágyneműket, a
gyermekek jelének figyelembevételével.
– Türelmes, kedves hangnemmel segíti a nevelőmunkát, a gyermekek szokásrendjének
alakulását.
– Séták, kirándulások alkalmával az óvodapedagógusokat segítve kíséri a gyermekcsoportot,
felügyelve a biztonságos közlekedésre a baleseti veszélyforrásokat figyeli.
– Az óvoda helyiségeit a munkamegosztás rendjében tisztán tartja.
– Gondozza az óvoda udvarát, a homokozók környékét felsöpri.
– A nyári takarítási szünetben elvégzi az éves nagytakarítást.

Az állás 2023. december 11.napjától betölthető.
Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.),  Határozatlan időre, 40 óra,

Jelentkezési feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés: 8 általános, dajka képzettség.
Jelentkezés elbírálása során előnyt jelent: becsehelyi lakóhely

Jelentkezni Molnár Eszter óvodavezetőnél:
Becsehely, Kossuth L. út 113. szám,
Tel: 06/30/5444-394.